KONST / Litografier / Färglitografi 15103074
nr 1510 3074
Färglitografi
Filippa Barkman, "Never would never". Signerad och numrerad, 1/50. Färglitografi, bildmått: 49x72 cm, yttermått inklusive ram: 87x63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:54:26
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
6
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
6
800 kr
900 kr
1.000 kr
6
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
6
1.100 kr
1.200 kr
6
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer